Filtruj produkty

Czytniki kodów kreskowych 

Czytniki kodów kreskowych 

Czytniki lub skanery kodów kreskowych służą do odczytania kodu kreskowego, czyli mówiąc prościej do zamiany kodu na ciąg znaków i przesłanie tych znaków do urządzenia współpracującego (np. komputer, kasa fiskalna). Kod kreskowy jest podstawowym narzędziem tzw. automatycznej identyfikacji, w którym każdy element procesu logistycznego oznaczony jest unikalnym kodem. Służą też do wprowadzania danych do systemu i sprzedaży. Podstawową korzyścią wynikającą ze stosowania kodów kreskowych jest przyspieszenie przepływu towarów i eliminacja błędów.

Warto wiedzieć, że czytnik kodów kreskowych jest tylko jedną z części systemu.

Czytniki różnią się między sobą między innymi rodzajem wiązki światła, odległością odczytu kodu, rodzajem odczytywanych kodów, sposobem odczytywania kodów, położeniem kodu względem czytnika w czasie odczytu i innymi czynnikami - dlatego przed zakupem czytnika warto wiedzieć do czego konkretnie ma służyć i w jakich warunkach ma pracować. Nie wiesz jaki wybrać - zapytaj nas - chętnie pomożemy w wyborze.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zapytaj o dokładną, aktualną cenę.

 • 180,00 zł netto
  221,40 zł brutto

  Ręczny, diodowy czytnik kodów kreskowych  odczytujący wszystkie standardowe kody kreskowe z odległości do 30 cm.

 • 550,00 zł netto
  676,50 zł brutto

  Trwały i niezawodny czytnik, który sprawdzi się zarówno w biurze jak i w trudniejszych warunkach - posiada normę szczelności IP 54. Dzięki muliinterfejsowi i wymiennym kablom...

 • 790,00 zł netto
  971,70 zł brutto

  Czytnik o wielokierunkowym odczycie kodów, który wygląda jak mały czytnik ręcznik na podstawce.

 • 740,00 zł netto
  910,20 zł brutto

  Wodo i pyłoszczelny, bezprzewodowy czytnik o zasięgu do 100 m z funkcją zapamiętywania kodów po wyjściu poza zasięg.

 • 340,00 zł netto
  418,20 zł brutto

  Ręczny czytnik kodów kreskowych typu Linear Imager. Urządzenie odczytuje wszystkie standardowe kody kreskowe z odległości do 36 cm.

 • 490,00 zł netto
  602,70 zł brutto

  Bardzo zgrabny czytnik kodów kreskowych zawierający w komplecie podstawkę do pracy stacjonarnej. Kod wyzwalany jest za pomocą przycisku lub automatycznie np. gdy czytnik jest na...

 • 540,00 zł netto
  664,20 zł brutto

  Najmniejszy bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych wielkości breloczka.

 • 590,00 zł netto
  725,70 zł brutto

  Doskonały laserowy czytnik wodo i pyłoszczelny. Dobrze czyta kody zagęszczone lub słabo wydrukowane.