Założenie ARKOMP

W roku 2001 dwóch przyjaciół Arek i Piotr postanowiło założyć firmę z kasami fiskalnymi. Pierwszy serwis mieścił się na stole i pod stołem w dużym pokoju mieszkania Piotra, a sprzedaż odbywała się „w terenie”. Szybko okazało się, że ten stół nie jest dobrym miejscem na prowadzenie firmy, gdyż nie było jak ugościć rodziny i znajomych. Myślę, że wielu właścicieli firm wie o czym mówię.

Etap Kościelna

Kilka miesięcy później ARKOMP wprowadził się do niewielkiego pawilonu na ul. Kościelnej, gdzie przez kilka lat się mieścił. Słowo „mieścił” nie jest przypadkowe, gdyż pewnego dnia okazało się, że już się przestał „mieścić”.

Etap Głogowska / Bosa

Przeprowadzka na ul. Bosą w Poznaniu sprawiła, że dzięki większej powierzchni użytkowej lokalu mogliśmy zatrudnić więcej pracowników. Nasza firma miała wtedy pod swoją opieką serwisową całkiem sporą liczbę kas, drukarek i całych systemów fiskalnych. Przez kilka lat ten właśnie lokal jak najbardziej spełniał potrzeby zarówno nasze jak i odwiedzających nas klientów. Właściwie do czasu, gdy zaczął się problem z miejscami parkingowymi i ilością miejsca, którego zaczynało nam znów brakować, zwłaszcza na serwisie.

Etap Polska 16

W roku 2011 zmieniliśmy po raz kolejny lokalizację przenosząc się do pięknej dzielnicy Ogrody. Własny parking, duża powierzchnia i widoczność dla wszystkich jadących ulicą Polską to największe atuty obecnego lokalu.

ARKOMP dziś

Dziś mamy pod opieką serwisową kilka tysięcy urządzeń fiskalnych i kilkadziesiąt systemów komputerowych. Obserwujemy, że klienci chętnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie, z czego się cieszymy, gdyż oznacza to, że nasze motto „ARKOMP – Twój zaprzyjaźniony serwis” ma swoje rzeczywiste odzwierciedlenie. Dzisiaj jesteśmy prawdopodobnie największym serwisem i partnerem NOVITUS w Poznaniu.

Kto jest kim

Piotr Trzybiński – pomysłodawca i główny „wizjoner” firmy. Umie obsłużyć kasy, o których istnieniu inni serwisanci nawet nie słyszeli. W kasach fiskalnych „od zawsze”. Zwany przez nas „Magic Hands”, gdyż często bywa tak, że umie uruchomić coś czego innym się nie udaje.

piotr-trzybinski

Arkadiusz Królski – zajmuje się serwisem - nasza oaza spokoju, z cierpliwością pilnuje, aby podatnicy nie przegapili terminów obowiązkowych przeglądów technicznych - po pracy zagorzały kibic piłki nożnej.

arek-krolski

Iwona Trzybińska – zajmuje się obsługą klientów, reklamą, sprzedażą i administracją. Wyszukuje z rynku najciekawsze produkty i rozwiązania dla przedsiębiorców. Autorka kilku poradników branżowych.  Wielka miłośniczka psów, koni i samolotów.

iwona-trzybinska

Nasze przesłanie

Dostarczać produkty dobrej jakości i w dobrych cenach,
a klientów obsługiwać tak jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.