Filtruj produkty

Drukarki fiskalne 

Drukarki fiskalne 

Drukarki fiskalne to urządzenia, które działają dopiero po podłączeniu do komputera i programu sprzedażowego. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że cała sprzedaż odbywa się w programie, a drukarka służy tylko do wydruku paragonów i rejestracji obrotu.

Jeśli posiadasz  już program - sprawdź czy ma możliwość współpracy z drukarkami fiskalnymi. Jeśli dopiero zastanawiasz się nad zakupem programu – zobacz programy, które my proponujemy.

Na początku zastanów się czy musisz mieć urządzenie fiskalne typu onlineczyli takie, które posiada możliwość wysyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas. 1 maja 2019 r. weszły w życie przepisy, które na niektóre branże nakładają obowiązek rejestracji sprzedaży na urządzeniach fiskalnych właśnie typu online

Jeżeli ustalisz, że nie musisz mieć drukarki fiskalnej online to pamiętaj, że kupując pierwsze urządzenie fiskalne na firmę przysługuje Ci ulga, ale tylko pod warunkiem, że jest to urządzenia online. 

Przy wyborze drukarki fiskalnej warto kierować się: wielkością bazy towarowej, szybkością druku, ilością złącz - gdyż da ci to możliwość podłączenia kilku urządzeń równocześnie, oraz rodzajem złącz: USB, RS232, złącze sieciowe Ethernet.