ZEBEX Z-3190 BT

670,00 zł netto

Cena: 824,10 zł brutto

Wodo i pyłoszczelny, bezprzewodowy czytnik o zasięgu do 100 m z funkcją zapamiętywania kodów po wyjściu poza zasięg.

Więcej szczegółów

Porównaj

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

ZEBEX Z-3190 BT
ZEBEX Z-3190 BT

Wodo i pyłoszczelny, bezprzewodowy czytnik o zasięgu do 100 m z funkcją zapamiętywania kodów po wyjściu poza zasięg.

Wypełnij dane:

* Pola wymagane

 lub  Anuluj

 
Opis

Z-3190BT

to czytnik bezprzewodowy, działający poprzez Bluetooth do 100 m.

W przypadku, gdy użytkownik wyjdzie poza zakres odczytu, czyli powyżej 100 m Z-3190BT zapamiętuje odczytane kody i przesyła je do bazy, gdy ponownie znajdzie się jej zasięgu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma obawy, że jakiś kod nie zostanie zarejestrowany.

Dodatkowo łączność pomiędzy czytnikiem a bazą jest dwukierunkowa, co oznacza, że użytkownik czytnika jest informowany (sygnałem dźwiękowym) czy dane zostały poprawnie odebrane.

Wersja podstawowa - cena  netto 670 zł
czytnik + kabel mini USB

Wersja zalecana: cena netto 990 zł
czytnik + stacja dokująca + zasilacz + kabel komunikacyjny

Czytnik Z-3190BT cechuje wysoka poprawność odczytu kodów, dzięki zastosowaniu czytnika typu LinearImager o prędkości odczytu 330 skanów na sekundę.

Dziki umieszczenia w czytniku wydajnego akumulatora Li-Ion czytnik może pracować nawet 40 godzin, co odpowiada 150 tysiącom skanów na pełnym naładowaniu. Aby w pełni naładować akumulator potrzeba natomiast zaledwie 4,5 godziny.

Czytnik ZEBEX Z-3190BT odczytuje wszystkie standardowe kody kreskowe, a dodatkowo kod GS 1 DataBar, z małych jak i z dużych odległości nawet do 55 cm. Czytnik dobrze radzi sobie z kodami o słabym kontraście i nie najlepszej jakości wydruku,  a także z powierzchni o obłym kształcie np. butelka lub puszka oraz kodami złożonymi, nanoszonymi na czasopisma.

Czytnik zbudowany został wyposażony w gumowe elementy obudowy, dzięki czemu jest odporny na upadek z wysokości 1.2 metra. Wodo i pyło szczelna konstrukcja uzyskała normę szczelności IP41, sprawia to, że czytnik z powodzeniem można stosować zarówno w biurach, sklepach jaki i magazynach czy hurtowniach, gdzie panują niejednokrotnie mało sterylne warunki.

Z-3190BT posiada możliwość wymiany typu kabla komunikacyjnego w zależności od złącza, poprzez które chcemy czytnik połączyć z innym urządzeniem. Do dyspozycji są kable ze złączem szeregowym RS232, emulacji klawiatury PS2 lub USB.

Czytnik możemy połączyć z komputerem, drukarką etykiet bądź innymi urządzeniami peryferyjnymi bezpośrednio, bez stacji bazowej (jeżeli urządzenia te wyposażone są w moduł BT).

Do czytnika dołączona jest instrukcja programowania, dzięki której użytkownik może samodzielnie zaprogramować urządzenie wg własnych potrzeb.

 
Cechy
odległość odczytu do 55 cm
wzór skanujący 1 linia skanująca
sposób odczytu przyciskiem
warunki pracy od 0°C do 50°C, 5%-95% bez kondensacji
wytrzymałość upadek z 1,2 m
norma przemysłowa norma szczelności IP 41
akumulator Li-ION do 40 godzin pracy
waga 210 [g] czytnik, 500 [g] czytnik z podstawką
wymiary 147.0 x 114.5. x 62.0 [mm] czytnik 176.4 x 133.6 x 101.6 [mm] w komplecie z podstawką