ZEBEX Z-3060 SNIPER

750,00 zł netto

Cena: 922,50 zł brutto

Czytnik o wielokierunkowym odczycie kodów, który wygląda jak mały czytnik ręcznik na podstawce.

Więcej szczegółów

Porównaj

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

ZEBEX Z-3060 SNIPER
ZEBEX Z-3060 SNIPER

Czytnik o wielokierunkowym odczycie kodów, który wygląda jak mały czytnik ręcznik na podstawce.

Wypełnij dane:

* Pola wymagane

 lub  Anuluj

 
Opis

ZEBEX Z-3060 SNIPER

to laserowy czytnik kodów kreskowych, który może odczytywać kody poprzez użycie przycisku lub w trybie automatycznym. Dzięki detektorowi ruchu czytnik w trybie automatycznym wykrywa kod kreskowy w polu widzenia i sam go odczytuje.

Szybkość odczytu – bo aż 1400 skanów na sekundę poprzez 20 linii skanujących ułożonych w wielu kierunkach sprawia, że praca z nim jest naprawdę przyjemna i znacznie przyspiesza pracę.

Czytnik umieszczony na podstawce i ustawiony w tryb odczytu wieloliniowego praktycznie nie wymaga obsługi, a wyłącznie umieszczenia produktu z kodem w polu wiedzenia czytnika w dowolnej pozycji.

Na górnej obudowie czytnika umieszczono przycisk funkcyjny za pomocą, którego możemy przełączyć czytnik w tryb odczytu jednoliniowego. Jest to funkcja przydatna wtedy, gdy musimy odczytać mały kod kreskowy, w pobliżu którego umieszczone są inne kody i istnieje ryzyko odczytu przypadkowego odczytu innych kodów. Dzięki funkcji odczytu jednoliniowego możemy precyzyjnie nakierować wiązkę laserową na właściwy kod.

W komplecie z czytnikiem dołączamy podstawkę, której nachylenie można regulować od 0 do 36 stopni, dzięki czemu łatwo można go ustawić wg własnych potrzeb.

Z-3060 SNIPER bardzo sprawnie czyta wszystkie standardowe kody kreskowe, z małych jak i z dużych odległości (max. 20 cm), o słabym kontraście i nie najlepszej jakości wydruku (np. kod z kopii książeczki z receptami lub z rachunków) a także z powierzchni o obłym kształcie np. butelka lub puszka. Idealnie radzi sobie również z kodami złożonymi, nanoszonymi na czasopisma.

Czytnik Z-3060 SNIPER można podłączyć z komputerem czy kasą fiskalną poprzez port RS 232, złącze klawiatury komputerowej PS2 lub popularne złącze USB. Aby połączyć czytnik poprzez wybrane złącze wystarczy wymienić kabel. Dodatkowo podłączając czytnik do komputera nie ma potrzeby instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania – skanowany kod jest bezpośrednio wczytywany do komputera.

Czytnik jest urządzeniem programowalnym i posiada możliwość zdefiniowania wielu parametrów w celu ułatwienia i dostosowania funkcji do indywidualnych potrzeb operatora, co umożliwia specjalna instrukcja programowania

 
Cechy
rodzaj czytnika laserowy
odległość odczytu do 20 cm
wzór skanujący 20 linii skanujących, 5 pól skanujących lub 1 linia skanująca
sposób odczytu przyciskiem lub automatycznie
warunki pracy od 0°C do 40°C , 5%-90% bez kondensacji
wytrzymałość upadek z 1,5 m
waga 245 [g] bez podstawki, 560 [g] z podstawką
wymiary 200,3 x 75,20 x 68,40 [mm] – bez kabla i stojaka