CAS PB do 30 kg

990,00 zł netto

Cena: 1 217,70 zł brutto

Przenośna waga z uchwytem do przenoszenia. Lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie. Wykorzystywana przez kurierów dla ustalania kosztów przesyłki w zależności od jej masy.

Więcej szczegółów

Porównaj

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

CAS PB do 30 kg
CAS PB do 30 kg

Przenośna waga z uchwytem do przenoszenia. Lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie. Wykorzystywana przez kurierów dla ustalania kosztów przesyłki w zależności od jej masy.

Wypełnij dane:

* Pola wymagane

 lub  Anuluj

 
Opis

Przenośne wagi PB należą do grupy wag przemysłowych, ale - dzięki dużemu udźwigowi (60kg lub 150kg) i lekkiej konstrukcji - mogą być stosowane zarówno w magazynach do ważenia ładunków jak i wykorzystywane przez kurierów dla ustalania kosztów przesyłki w zależności od jej masy. Mogą być również stosowane do ważenia ludzi. 
Zakres ważenia wagi został podzielony na dwa podzakresy (waga dwudziałkowa) co wpłynęło na zwiększenie dokładności pomiarów. 
Waga wyposażona jest w uchwyt, który umożliwia jej łatwe przenoszenie. Konstrukcja ta umożliwia używanie jej jako wagi przenośnej bez potrzeby korzystania z walizki. 
Wyświetlacz cyfrowy umieszczany jest standardowo w uchwycie wagi (możliwość obracania o 180 stopni), ale można go wykręcić i postawić obok wagi lub zawiesić na ścianie. Wyświetlane cyfry mają wysokość 30 mm co - w połączeniu z możliwością podświetlania - umożliwia łatwy odczyt wyniku ważenia praktycznie w każdych warunkach oświetlenia. 
Zasilanie wagi stanowi akumulator 6V 1,2Ah lub 4 baterie 1,5V typu C. Można również korzystać z zasilacza-ładowarki. 
Wyposażenie wagi w wyjście RS-232C (złącze D-SUB) umożliwia wysyłanie wyników ważenia do drukarki lub komputera.

Waga dwuzakresowa, co oznacza, że do 15 kg waży z dokładnością 5 g, a powyżej 15 kg z dokładnością 10 g.

Zakres ważenia:  15 kg /30 kg.

Dokładność:        5 g / 10 g

 
Cechy
wyświetlacz LCD
warunki pracy od -10 st.C do +40 st.C
klawiatura membranowa
legalizacja tak
zakres ważenia do 30 kg
dokładność do 5 g
zasilanie akumulatorowe, można również korzystać z zasilacza-ładowarki.
akumulator akumulator 6V 1,2Ah lub 4 baterie 1,5V typu C czas pracy akumulatora: do 50 godzin, ładowanie akumulatora: do 12 godzin
waga 6 kg
wymiary szalki 443 x 355 mm
wymiary 611 x 355 x 65 mm