Elzab JOTA E 6143

1 395,00 zł netto

Cena: 1 715,85 zł brutto

Kasa ELZAB Jota E 6 tys. PLU jest kasą z kopią elektroniczną paragonów i funkcjonalnością równą kasom segmentu średniego.

Więcej szczegółów

Porównaj

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Elzab JOTA E 6143
Elzab JOTA E 6143

Kasa ELZAB Jota E 6 tys. PLU jest kasą z kopią elektroniczną paragonów i funkcjonalnością równą kasom segmentu średniego.

Wypełnij dane:

* Pola wymagane

 lub  Anuluj

 
Opis

Kasa Elzab JOTA E

to model, który przyciąga uwagę  nowoczesną linią wzorniczą i czytelnym, podświetlanym na biało, czteroliniowym wyświetlaczem kasjera. Wszystkie złącza są umieszczone od spodu kasy, umożliwia to estetyczne podłączenie urządzeń i zasilacza. Termiczny mechanizm drukujący z bardzo wygodną dla użytkownika funkcją easy load (wrzuć, zamknij, drukuj) drukuje na papierze o szerokości 57 mm z prędkością 15 wierszy na sekundę.

Baza towarowa kasy mieści do 6143 pozycje. Sprzedaż na kasie można prowadzić zarówno w trybie komputerowym jak i tzw. ECR – zależnie od tego, do którego sposobu przyzwyczajony jest użytkownik. Kasa JOTA E posiada wszystkie wymagane przepisami funkcje związane z walutami: prezentację równowartości w drugiej walucie w relacji PLN/EUR, możliwość rozliczenia paragonu w wielu walutach oraz szczegółowe rozliczenie kasjera. Współpracuje on-line z komputerem i najpopularniejszymi urządzeniami peryferyjnymi.

 
Cechy
liczba kodów towarowych (PLU) 6143
nazwa towaru / usługi 34 znaki
kopia elektroniczna tak
złącza komunikacyjne RS232 (RJ12), PS2, USB typu B, RS232 (RJ45), Ethernet
urządzenia współpracujące waga, terminal płatniczy, komputer, czytnik kodów kreskowych, drukarka zamówień
papier 1 rolka 57 mm
zasilanie 12V/1A
akumulator wbudowany akumulator 6V/4,5 Ah
waga 2,1 kg
wymiary 240 x 240 x 115 mm