Storyous i kasa Novitus NEXT online

2 390,00 zł netto

Cena: 2 939,70 zł brutto

System gastronomiczny z magazynem i dostępem przez Internet z dowolnego miejsca. Dla jednego lub sieci lokali.

Więcej szczegółów

Porównaj

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Storyous i kasa Novitus NEXT online
Storyous i kasa Novitus NEXT online

System gastronomiczny z magazynem i dostępem przez Internet z dowolnego miejsca. Dla jednego lub sieci lokali.

Wypełnij dane:

* Pola wymagane

 lub  Anuluj

Zobacz też

 
Opis

Kasa fiskalna Novitus NEXT online wraz z zainstalowaną na nią aplikacją Storyous.

STORYOUS

to program gastronomiczny w „chmurze”. Oznacza to, że dzięki temu masz do niego wgląd i dostęp z każdego miejsca i o każdym czasie poprzez przeglądarkę Internetową – z komputera, tabletu czy smartfona.

Do rozpoczęcia pracy potrzebujesz:

  • kasy fiskalnej Novitus Next online - do prowadzenia sprzedaży fiskalnej
  • komputera, laptopa lub smartfona - do zarządzania, programowania kasy itd.
  • wykupienia abonamentu (opłacany w trybie miesięcznym)

Dzięki rozwiązaniu, które jest rozwiązaniem "w chmurze" widzisz w czasie rzeczywistym co się dzieje w Twojej restauracji, kawiarni lub barze: co się sprzedaje, jakie jest obłożenie i co właśnie się kończy na magazynie oraz wiele innych informacji.

Na bieżąco możesz też sprawdzić utarg czy statystyki sprzedaży – widzisz też każdy anulowany paragon.
Dzięki szyfrowanemu poprzez SSL połączeniu dane są bezpieczne, osoby trzecie nie mają do nich dostępu.Ponieważ Storyous jest aplikacją 'w chmurze" użytkownik opłaca ją na zasadach miesięcznego abonamentu.


Uwaga ! Umowa nie jest zawierana na żaden czas określony. Nie ma też terminów wypowiedzenia.

Płacisz z góry za dany miesiąc i masz dostęp do „chmury”. Nie płacisz – dostęp jest zablokowany.
Znowu opłacasz – korzystasz   itd..

Należy pamiętać, że kasa fiskalna Novitus Next online posiada w standardzie darmową aplikację sprzedażową, co oznacza, że jeśli nie opłacisz abonamentu za aplikację Storyous to możesz nadal rejestrować sprzedaż na kasie fiskalnej - tylko w innej aplikacji.

System kasy fiskalnej Next online ze Stroyous można rozbudować o:

  • dodatkowych Mobilnych Kelnerów w postaci przenośnych tabletów
  • drukarki kuchenne (np. osobną na kuchnię, osobną na bar itd.)
  • przenośny terminal do przyjmowania płatności kartami


Tablet i bonownik storyous

Mobilny Kelner

Podstawowym Mobilnym Kelnerem jest kasa Novitus Next online, gdzie przyjmując zamówienia można wysyłać je bezpośrednio do kuchni lub baru. Do każdego zamówienia osoba obsługująca może dodawać notatki typu: frytki bez soli, a także dzielić rachunki, jeśli goście chcą płacić każdy za siebie.

Do systemu można też podpiąć dowolną ilość Mobilnych Kelnerów w postaci przenośnych tabletów z systemem POS. Przyjmowanie zamówień i obsługa klientów może odbywać się bezpośrednio przy stoliku.

Drukarka kuchenna

Dzięki zastosowaniu drukarki na kuchni w momencie składania zamówienia na drukarce kuchennej drukuje się informacja dla kucharza jakie dania ma przygotować i w jakiej kolejności. Skraca to czas przyjęcia zamówienia i pozwala uniknąć pomyłek na linii kelner-kucharz.

Do systemu można podpiąć wiele drukarek kuchennych np. jedną  na kuchnię, drugą do stanowiska pizzy, trzecią na bar dla baristy itd. Zamówienie rozbijane jest na poszczególnych kucharzy i każdy dostaje informację odnośnie tego co on ma przygotować np. barista kawę, kucharz danie, a pizzerman pizzę.

Rachunki

Każdy rachunek może być dzielony, łączony, przenoszony lub posiadać własną nazwę nadaną przez kelnera, dzięki temu łatwo i szybko je odnaleźć w systemie.

Rachunek można zakończyć paragonem, fakturą, rachunkiem wstępnym lub wydaniem bez zapłaty (towar schodzi z magazynu).

Rachunki mogą być edytowane lub usuwane – jednak za każdym razem jest to odnotowywane w systemie – dzięki temu Manager ma do nich dostęp i uzyskuje dokładne informacje kto, kiedy na jakie kwoty dokonał storno.

Rachunki mogą być opłacane gotówką lub kartą – system w jasny sposób odróżnia operacja gotówkowe, od bezgotówkowych. Dzięki temu dokładnie widzisz zawartość kasy oraz kwoty, które wpłyną na rachunek bankowy.

System daje możliwość łatwego i intuicyjnego przenoszenia pozycji między rachunkami, lub zapisywania ich bezpośrednio na nowym rachunku.

Magazyn

W wersji abonamentowej Profi dostępna jest opcja prowadzenia magazynu.

W kartach magazynowych znajduje się przejrzyste zestawienie wszystkich pozycji, które aktualnie znajdują się na magazynie. Podczas przyjmowania towaru na magazyn system automatycznie podpowiada pozycje, które już występowały. Wystarczy podać ilość oraz ewentualnie dodać dostawcę. Nigdy dotąd zarządzanie magazynem nie było tak proste.

Dzięki zdalnemu dostępowi do magazynu poprzez np. smartfona Właściciel będący aktualnie w hurtowni łatwo i szybko sprawdzi co akurat się kończy i co należy dokupić.

Receptury i marże

Każdej pozycji przypisać można unikatową recepturę. Takie rozwiązanie pozwala na szybką orientację w marżach nawet w przypadku złożonych potraw zawierających wiele składników.

Istnieje też opcja stworzenia półproduktów np. ciasto na pizzę i stworzenia receptur z półproduktów, po to aby tworzenie receptury kolejnej pizzy polegało już tylko na dodaniu dodatków do ciasta. Skraca to znacznie czas przygotowania receptur.

Inwentaryzacja

Inwentaryzacja pomoże porównać stan magazynu w systemie z tym, co faktycznie znajduje się w lokalu oraz pokaże, jakie są rzeczywiste straty i zyski.

Raporty

Poznasz między innymi utarg,  średnie wydatki oraz ilość klientów. W zestawieniu zysku znajduje się również marża brutto po odliczeniu kosztów składników.

  • raport produktowy – czego i ile się sprzedaje
  • raport kasjerów – ile zarabiają, ile obsługują klientów, jaka jest wysokość rachunków  itd.
  • raport stolików – które stoliki „zarabiają” najwięcej, a które nie cieszą się obłożeniem

Zarządzanie wieloma lokalami

W aplikacji w Internecie masz dostęp do wszystkich swoich lokali. Znajdziesz tu zestawienia ze wszystkich lokali w jednym miejscu i w jednolitej formie.

Centralny dostęp do receptur w Twoich lokalach sprawi, że wystarczy utworzyć recepturę tylko dla jednego lokalu - w pozostałych pojawi się ona automatycznie.


Więcej o kasie fiskalnej NEXT online tutaj

Strona producenta

STORYOUS

 
Cennik

*Gwarancja na sprzęt dotyczy sprzętu zakupionego od Storyous (tablety, bonowniki)